KOMUNIKAT TURNIEJU FINAŁOWEGO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIGO JUNIORÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Z uwagi na małą liczbę zgłoszonych zespołów(21 par) do eliminacji o Mistrzostwo Województwa Śląskiego Juniorów w siatkówce plażowej,Wydział Siatkówki Plażowej postanowił o rozegraniu tylko turnieju finałowego w Sosnowcu w dniach 17-18.06.2017.

Rozstawienie uczestniczących par w turnieju dokona Sędzia Główny zawodów  na 30 minut przed rozpoczęciem gier, rozstawiając po jednej parze z każdego zgłoszonego klubu , a pozostałe dolosowując. Rozpoczęcie turnieju o godz. 9.00 . W pierwszym dniu mecze rozgrywamy do 32-go spotkania włącznie pełnym formatem, a pozostałe na drugi dzień.

Cztery najlepsze pary uzyskają awans do półfinału
Mistrzostw Polski , który odbędzie się 26-28.06.2017.
W turnieju udział wezmą następujące pary:

MKS MOS Płomień Sosnowiec: Piwowarczyk Piotr/Nowak Piotr,Głowacki Bartosz/Kania Karol,Wróbel Mateusz/Biegun Łukasz,Madej Wojciech/Warwas Krzysztof

SK Górnik Radlin: Ferdyan Andrzej/Szafranek Dawid,Konieczny Kamil/Wróblewski Dominik,Dzierżęga Piotr/Adamczyk Bartosz,Granieczny Beniamin/Bugajski Jakub

AZS 2020 Częstochowa: Krysiak Maciej/Bereza Szymon,Rakus Oskar/Rykała Krzysztof,Tatar Paweł/Jagielski Wojciech,Niemiec Mateusz/Mańko Hubert

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała: Hazuka Jakub/Czyżowski Jakub

KS AZS Rafako Racibórz: Thym Michał/Piątek Piotr,Skowronek Maksymilian/Kwiecień Kamil,Jarosławski Krzysztof/Myśliwy Tomasz,Kostka Adam/Korus Karol

TKKF Czarni Katowice: Brzozowski Adrian/Gruszecki Piotr,Rakoczy Damian/Marszołek Oskar

TS Volley Rybnik: Madej Jakub/Oziabło Igor,Holesz Damian/Porczyk Damian

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Komunikat półfinałowy Mistrzostw Śląska Młodzików

KOMUNIKAT  MISTRZOSTW ŚLĄSKA MŁODZIKÓW
Do rozgrywek o Mistrzostwo Śląska Młodzików zgłosiło się 39 par. Turnieje półfinałowe odbędą się odpowiednio w Będzinie dnia 20.05.2017, oraz w Radlinie 27.05.2017.W turnieju w Będzinie zagra 19 par z których pierwsze 5 par uzyska awans do finału,a  w Radlinie 20 par  z których pierwsze 6 par awansuje do finału.Finał rozegrany zostanie w dniu 10.06.2017 w Będzinie. W turnieju zagra 12 par w tym 11par wyłonionych z półfinałów i 1para z dziką kartą od organizatora finału rozstawiona jako R12.Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz.9.00
Podział par na poszczególne turnieje półfinałowe wygląda następująco:
Będzin 20.05.2017
MKS ANBUD BĘDZIN:Rak Dawid/Janus Szymon,Mrowiec Daniel/Ochęduszka Miłosz,Kałuża Maks/Gąszczak Aleksander,Grycman Mateusz/Oziębała Michał,Popek Norbert/Semeniuk Max,Świerczyna Kacper/Pacyna Emil,Komenda Kajetan/Nyk Bartek
Exact Systems Norwid Częstochowa:Pośpiech Marcel/Pośpiech Jakub,Żaczek Bartosz/Świeboda Dawid,Kantorowicz Jakub/Kwiatecki Seweryn,Duszczyk Piotr/Płatkowski Wiktor
AZS 2020 Częstochowa:Antosik Mateusz/Tataruch Mikołaj,Łyko Kacper/Janczyk Mikołaj
MUKS MICHAŁKOWICE:Jaromin Dawid/Kardaś Wojciech,Dominik Igor/Naczyński Robert,Grenda Michał/Michalski Mateusz,Markewka Tomasz/Nowak Michał
UKS OLIMPIA KATOWICE:Małecki Karol/Szafraniec Kacper,Rajca Adam/Kleciek Bartosz
Radlin 27.05.2017
UKS ŻRÓDEŁKO KATOWICE:Krzewiński Wiktor/Smorzewski Iwo,Noworyta Jakub/Penczek Tomasz,Staszewski Dawid/Bogdański Jakub,Grabowiecki Darek/Podsiadło Grzegorz
GÓRNIK RADLIN:Łaciok Szymon/Hajder Kacper,Granieczny Maksymilian/Buchta Mateusz,Ostolski Jakub/Nowakowski Damian,Machnik Sebastian/Bednorz Szymon,Konieczny Daniel/Komorek Dominik,Szulkowski Kacper/Kozub Maciej
TS VOLLEY RYBNIK:Dziuba Patryk/Morgała Wojciech,Frater Damian/Szybiński Arkadiusz,Sznajdrowski Jakub/HoleszMateuszWons Marek/Początek Mateusz
KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ:Nadskakulski Kamil/Czerny Kamil,Kołodziej Łukasz/Piskorz Kacper,Wramba Krzysztof/Bryła Aleksander,Lipiński Mikołaj/Kostka Szymon
MKS WINNER CZECHOWICE-DZIEDZICE:Makowski Tomasz/Pollak Mateusz,Pawłuszkiewicz Michał/Sikora Krzysztof

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Komunikat półfinałowy Mistrzostw Śląska Kadetów

Komunikat Mistrzostw Śląska Kadetów

Do rozgrywek o mistrzostwo Śląska kadetów w siatkówce plażowej zgłosiło się 37 par.Turnieje półfinałowe odbędą się odpowiednio w Raciborzu dnia 21.05.2017 , w Czechowicach-Dziedzicach 03.06.2017,oraz w Będzinie 04.06.2017. W turnieju w Raciborzu wystartuje 12 par z których pierwsze 3 pary uzyskają awans do finału.W Czechowicach-Dziedzicach zagra 12 par i awans uzyskają pierwsze 4 pary,  natomiast w Będzinie zagra 13par z których pierwsze 4 pary zagrają w finale.  Finał rozegrany zostanie w Radlinie w dniu 24.06.2017 gdzie zagra12 par,z których 11 par będzie wyłonionych z turniejów półfinałowych a 12 para będzie to  dzika karta dla organizatora rozstawiona jako R12. Wszystkie turnieje rozpoczynają się o godz.9.00
Podział par na poszczególne turnieje wygląda następująco:

Racibórz 21.05.2017
TS VOLLEY RYBNIK: Damian Porczyk/ Wojciech Niestrój , Mateusz Buchalik/ Radosz Werner, Karol Chłodek/ Mateusz Kaczmarczyk, Filip Moniak/ Karol Staszewski
KS AZS Rafako Racibórz: Daniel Nadskakulski/ Wojciech Szwed,Kamil Konieczny/Marek Rzytki, Jakub Besz/Patryk Polak,Mateusz Sokolik/Wojciech Rybiński,Jakub Gądek/Jakub Koczwara,Krzysztof Wramba/Paweł Kućma
SK Górnik Radlin:Dominik Wróblewski/Kamil Konieczny,Beniamin Granieczny/Jakub Bugajski

Czechowice-Dziedzice 03.06.2017
MKS Winner Czechowice-Dziedzice:Jan Machalica/Wojciech Sawkiewicz,Jakub Kasprzyk /Konrad Pasieka,Marcel Koziński/Mikołaj Budny,Adrian Samek/Jakub Laszczak,Kamil Kurczyk/Grzegorz Abramek
MCKiS Jaworzno:Daniel Maciukiewicz/Daniel Oblizajek,Jakub Roczkalski/Jakub Sokulski,Grzegorz Wąsowicz/Jan Kirker
KS Siatkarz Beskid Skoczów:Dawid Nabiałczyk/Oskar Citak,Adrian Brzenk/Jakub Wierciński
TKKF Czarni Katowice:Filip Gawenda/Oskar Marszołek
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała:Jakub Czyżowski/Jakub Hazuka

Będzin 04.06.2017
MKS ANBUD Będzin:Kacper Grzęda/WiktorHaduch,Igor Farnicki/Piotr Kubat,Gracjan Ćwiląg/Jakub Gałan, Dominik Urbański/Kamil Franczak,Ryszard Kubica/Szymon Gola
AZS 2020 Częstochowa:Jakub Dabrowski/Kacper Wożniak,Dominik Teklak/Konrad Lizura
MUKS Michałkowice:Dawid Jaromin/Mateusz Wójcik,Aleksander Wanot/Mateusz Cieluch,Mateusz Michalski/Michał Grenda
UKS Olimpia Katowice:Patryk Skalec/Piotr Gazda,Adam Swoboda/Bartek Kazun
MKS MOS Płomień Sosnowiec:Juliusz Nowak/Kacper Postrach

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 3/2017 – dotyczy rozgrywek kadetek

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 3/2017 – dotyczy rozgrywek kadetek

Najbliższe turnieje kadetek:

  • 03.06.2017r. ( sobota godz. 9:00 )  Skoczów – gra  12 par ( 4 kluby ):

KS Siatkarz Beskid Skoczów ( 5 par ), UKS Dębowianka ( 4 pary ),  GS UKS Krzanowice ( 2 pary ), MKS Zorza Wodzisław Śląski ( 1 para )

  awans do turnieju finałowego uzyskają 2 pierwsze pary

  • 03.06.2017r. ( sobota godz. 9:00 )  Pszczyna – gra  17 par ( 5 klubów ):

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna( 5 par ), MKS Dąbrowa Górnicza ( 2 pary ), UKS Olimpia Katowice ( 3 pary ), SPS Politechnika Częstochowska ( 4 pary ), Silesia Volley MSK Mysłowice ( 3 pary )

   awans do turnieju finałowego uzyskają 3 pierwsze pary

  • 03.06.2017r. ( sobota  godz. 9:00 ) Katowice/Szopienice – gra 16 par ( 7 klubów ):

UKS Sokół 43 AWF Katowice ( 6 par ), UKS Mikrus Katowice ( 4 pary ), UKS Jedynka Rybnik ( 2 pary ),MKS Dwójka Zawiercie ( 1 para ), TKKF Szczygłowice ( 1 para ), MUKS Sari Żory ( 2 pary ), LKPS Borowno ( 1 para ),

   awans do turnieju finałowego uzyskają 3 pierwsze pary

  • 15.06.2017r. ( czwartek  godz. 9:00 ) Katowice / Kostuchna  – gra 16 par ( 5 klubów ):

UKS Źródełko Katowice ( 6 par ), KPKS Halemba ( 2 pary )  MTS AS Myszków ( 2 pary ) , KS Corona Rudniki  ( 2 pary ), MKS MOS Płomień Sosnowiec ( 4 pary )

  awans do turnieju finałowego uzyskają 3 pierwsze pary

Finał Mistrzostw Śląska Kadetek odbędzie się  24.06.2017r. ( sobota ) w Pszczynie

i wystąpią w nim wg klucza/rozstawienia następujące pary:

R1 – I m.  Skoczów, R2 – I m. Katowice/Kostuchna,  R3 – I m. Katowice/Szopienice,  R4 – I m. Pszczyna

R5 – II m. Katowice/Szopienice, R6 – II m. Skoczów, R7 – II m. Pszczyna,  R8 – II m. Katowice/Kostuchna

R9 – III m. Pszczyna,  R10 – III m. Katowice/Szopienice, R11 – III  m. Katowice/Kostuchna,

 R12dzika karta dla organizatora finału.

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 2/2017 – dotyczy rozgrywek juniorek

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 2/2017 – dotyczy rozgrywek juniorek

Najbliższe turnieje juniorek:

  • 21.05.2017r. ( niedziela godz. 9:00 )  Sosnowiec – gra  22 pary ( 9 klubów ):

MKS MOS „Płomień” Sosnowiec ( 8 par ),  MKS Dąbrowa Górnicza( 3 pary ),  UKS Źródełko Katowice ( 1 para ), UKS Jedynka Rybnik (  1 para ), UKS Mikrus Katowice ( 1 para ), JKS SMS Jastrzębie ( 1 para ), MKS Dwójka Zawiercie ( 3 pary ) Silesia Volley MSK Mysłowice ( 1 para ), SPS Politechnika Częstochowska ( 3 pary ).

    awans do turnieju finałowego uzyska 6 pierwszych par

  • 27.05.2017r. ( sobota godz. 9:00 )  Katowice/Szopienice – gra  19 par ( 8 klubów ):

UKS Sokół 43 AZS AWF Katowice ( 10 par ), UKS Jedynka Rybnik ( 2 pary ), GS UKS Krzanowice ( 2 pary ), KPKS Halemba( 1 para ), MKS Zorza Wodzisław Śląski ( 1 para ), MUKS Sari Żory ( 1 para ), UKS Źródełko Katowice ( 1 para ) Silesia Volley MSK Mysłowice                   ( 1 para )

     awans do turnieju finałowego uzyska 5 pierwszych par

Finał Mistrzostw Śląska Juniorek odbędzie się 17.06.2017r. ( sobota – Katowice Kostuchna)

i wystąpią w nim wg klucza/rozstawienia następujące pary:

R1 – I m.  Sosnowiec, R2 – I m. Katowice,  R3 – II m. Sosnowiec,  R4 – II m. Katowice

R5 – III m. Sosnowiec, R6 – III m. Katowice, R7 – IV m. Sosnowiec,  R8 – IV m. Katowice

R9 – V m. Sosnowiec,  R10 – V m. Katowice, R11 – VI  m. Sosnowiec, R12dzika karta dla organizatora finału.

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 1/2017 – dotyczy rozgrywek młodziczek

Komunikat Wydziału Siatkówki Plażowej nr 1/2017 – dotyczy rozgrywek młodziczek

Najbliższe turnieje młodziczek:

  • 20.05.2017r. ( sobota godz. 9:00 )  Mysłowice / Słupna – gra  14 par ( 1 klub ):

Silesia Volley MSK Mysłowice ( 14 par )

  awans do turnieju finałowego uzyskają 2 pierwsze pary

  • 20.05.2017r. ( sobota godz. 9:00 )  Skoczów – gra  13 par ( 5 klubów ):

KS Siatkarz Beskid Skoczów ( 5 par ), KS Częstochowianka ( 2 pary ), UKS Dębowianka ( 3 pary ),  GS UKS Krzanowice ( 2 pary ),   UKS Jedynka Rybnik ( 1 para )

awans do turnieju finałowego uzyskają 3 pierwsze pary

  • 21.05.2017r. ( niedziela  godz. 9:00 ) Katowice/Szopienice – gra 14 par ( 3 kluby ):

UKS Sokół 43 AWF Katowice ( 6 par ), UKS Mikrus Katowice ( 4 pary ), MKS Dąbrowa Górnicza ( 4 pary )

   awans do turnieju finałowego uzyskają 3 pierwsze pary

  • 21.05.2017r. ( niedziela  godz. 9:00 ) Gostyń – gra 13 par ( 5 klubów ):

UKS Trójka Mikołów ( 4 pary ) UKS Źródełko Katowice ( 4 pary ), UKS Olimpia Katowice ( 3 pary )  SPS Politechnika Częstochowska ( 1 para ) , KS Corona Rudniki  ( 1 para )

awans do turnieju finałowego uzyskają 3 pierwsze pary

Finał Mistrzostw Śląska Młodziczek odbędzie się  11.06.2017r. ( niedziela ) w Skoczowie

i wystąpią w nim wg klucza/rozstawienia następujące pary:

R1 – I m.  Skoczów, R2 – I m. Gostyń,  R3 – I m. Katowice,  R4 – I m. Mysłowice

R5 – II m. Gostyń, R6 – II m. Mysłowice, R7 – II m. Skoczów,  R8 – II m. Katowice

R9 – III m. Gostyń,  R10 – III m. Katowice, R11 – III  m. Skoczów, R12dzika karta dla organizatora finału.

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Rejestracja zawodników – ostatni dzień

Informujemy iż trwa rejestracja zawodników i zawodniczek do półfinałów Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej w kategoriach młodzieżowych. Proszę trenerów o zalogowanie się na stronie www.beach.szsp.pl i wpisanie swoich par. Podziału na poszczególne
turnieje dokonają osoby odpowiedzialne z ramienia Wydziału Siatkówki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Siatkowej . Start w turniejach jest możliwy wyłącznie po rejestracji i zatwierdzeniu na stronie beach.szps.pl. Zapisy we wszystkich kategoriach wiekowych należy dokonać z nieprzekraczalnym terminie do 17 maja 2017 r. do godziny 20.00

Pierwsze zawody już 20.05. 2017. proszę pamiętać o wpłatach za licencje zawodnicze. W dziale Do Pobrania regulaminy rozgrywek młodzieżowych i seniorskich oraz ujednolicony system rozgrywek.

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Mistrzostwa Polski Sędziów w Żorach

13873245_1150337118342379_4300910264037821301_n

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Morsko i Jastrzębie zapraszają

morskomiksty

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Zapraszamy na turnieje seniorskie do Czerwionki i Żarek

czerwionkażarki

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj