ROZGRYWKI 2020

Szanowni Państwo,

W imieniu Wydziału Siatkówki Plażowej Śląskiego Związku Piłki Siatkowej informuje, że z dniem 13.05.2020 zostaje uruchomiony system zapisów do tegorocznych rozgrywek młodzieżowych o Mistrzostwo Śląska poprzez beach.szps.pl. Trenerów proszę o wpisywanie par do poszczególnych kategorii wiekowych. Ostateczny termin zapisów to 27.05.2020 (23:55). Po tym terminie zapisy będą niemożliwe.

Obecna sytuacja dotycząca rozgrywek i ich miejsca jest bardzo niejasna. Większość obiektów jest w dalszym ciągu zamknięta, a ich właściciele/zarządcy czekają na wytyczne dotyczące działania. Zadajemy sobie pytanie czy rozgrywki się w ogóle odbędą – mamy nadzieje, że tak. Jednak to nie będą takie same rozgrywki jak latach minionych. Sytuacja zmusi nas na pewno do zmiany regulaminu, ale o tym będziemy mogli rozmawiać dopiero pod koniec maja. Wtedy też postaramy się ustalić kalendarz rozgrywek na ten sezon.

Zatem, czekamy na Was w systemie beach.szps.pl. O dalszych krokach będziemy informować drogą mailową. Czytajcie proszę również informację na stronie www.szps.pl.

Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia na boiskach siatkówki plażowej.

Wydział Siatkówki Plażowej SZPS

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
-->