Miesięczne archiwum: Lipiec 2014

Finał Mistrzostw Śląska Kobiet w siatkówce plażowej

W związku iż turnieje eliminacyjne Mistrzostw Śląska Kobiet dobiegły końca, poniżej przedstawiamy osiem najlepszych par, które powalczą o medale i cenne nagrody w Finale MŚ w Częstochowie Lista zawodniczek zakwalifikowanych do Turnieju Finałowego. R-1. LEGIETA Kinga / KASZUBA Magdalena  88 … Czytaj dalej

Opublikowano Wydarzenia | Skomentuj

Finały Mistrzostw Śląska już niebawem

Dobry występ reprezentantów Śląska na OOM

Dobry występ zaliczyły reprezentanci województwa Śląskiego na odbywającej się w Strzelinie i Obornikach Śląskich Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Dominika Goździcka i Aleksandra Sochacka zajęły miejsce siódme, natomiast Kinga Legieta i Magdalena Kaszuba zajęły miejsce 5 wśród dziewcząt. Natomiast wśród chłopców  Rajfura … Czytaj dalej

Wygrana Sebastiana i Izabeli Marczyńskich w Knurowie

W minioną sobotę w Knurowie odbył się kolejny z turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Śląska w kategorii mikstów.  Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Knurowie stawiło się 11 par, które rywalizowały o cenne punkty.Przed mikstami jeszcze tylko jeden turniej eliminacyjny, … Czytaj dalej

Wyniki turnieju mikstów w Mysłowicach

W niedzielne popołudnie odbył się w Mysłowicach kolejny z turniejów eliminacyjnych mikstów. Wygrała para Szajer/Kimta, drugie miejsce zajął duet Patryarcha/Szwaj, a na najniższym stopniu podium stanęli Colik/Winiarski. Najbliższy turniej w tej kategorii już w weekend w Knurowie. Wielki finał w … Czytaj dalej

Na turniej mikstów zapraszamy do Mysłowic

Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek w Częstochowie

Zapraszamy na turniej w Knurowie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie zaprasza do udziału w Eliminacyjnym Turnieju Mistrzostw Miast Śląska w Siatkówce Plażowej Mężczyzn, który odbędzie się w dniu 12.07.2014 na Kąpielisku „Leśne Zacisze” w Knurowie. Szczegółowe informacje na plakatach oraz w regulaminie mistrzostw. Zgłoszenia … Czytaj dalej

Artura Baca i Grzegorz Pająk najlepsi w Częstochowie

Pod patronatem Galerii Jurajskiej w Częstochowie rozegrano kolejne już 6 zawody z cyklu Eliminacji Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej mężczyzn. Do walki o tytuł najlepszej ekipy w zawodach w Częstochowie przystąpiły do gry 22 pary. W finale zawodów zmierzyły się … Czytaj dalej